Wij zijn er klaar voor!

Ons verkiezingsprogramma ‘Thuis in Drimmelen’ staat bomvol idee├źn waarmee onze enthousiaste club aanpakkers graag aan de slag gaat de komende 4 jaar, om ervoor te zorgen dat iedereen een fijn en veilig thuis heeft in onze dorpen.

Dat begint bij een inhaalslag op de woningbouw door veel meer huizen te gaan bouwen voor starters en senioren, en extra inzet op veiligheid waarbij racebanen in onze dorpen worden aangepakt, stoepen veiliger worden en fietspaden beter verlicht.

Op naar de verkiezingen!
Wij gaan graag als grootste partij aan de slag, met onze ambitie en het jonge enthousiasme om voor onze plannen door het vuur te gaan. Benieuwd geworden naar de plannen?

Hieronder de korte versie; het hele verkiezingsprogramma lees je op:
http://vvd-drimmelen.nl/verkiezingsprogramma/

verkiezingsprogramma VVD
Categorie├źn: Nieuws

Geef een antwoord