Wethouder John van Oosterhout is enkele weken terug geconfronteerd met serieuze gezondheidsklachten. In dat licht heeft hij recent diverse onderzoeken en medische ingrepen ondergaan. Hij heeft in samenspraak met het college besloten zijn werkzaamheden voor Drimmelen voorlopig stil te leggen.

Hij zal hiertoe een beroep doen op de zogenaamde vervangingsregeling, dit biedt de mogelijk dat hij tijdelijk wordt vervangen. De vervangingsregeling is vooralsnog voor een periode van 16 weken. Daarna wordt bezien of verlenging wenselijk is.

VVD Drimmelen heeft in Lieke Schuitmaker uit Hooge Zwaluwe een goede vervangster gevonden die de portefeuilles van John een-op-een over kan nemen. Als de raad akkoord gaat met haar benoeming, zal zij van Oosterhout vanaf 15 november vervangen als wethouder.

Wij wensen samen met de rest van de gemeente wethouder John van Oosterhout veel beterschap en sterkte toe de komende tijd.

Wethouder John van Oosterhout

Categorie├źn: Nieuws

2 reacties

Frans Adriaanse · november 8, 2018 op 10:08 pm

Beterschap en heel veel sterkte John.

JM Dudok · november 9, 2018 op 10:51 am

Beterschap John !

Geef een antwoord