50.000 euro meer voor veiliger maken van straten en stoepen

Als je ’s ochtends uit de deur stapt, wil je dat doen zonder angst dat je van de sokken wordt
gereden. En als je naar school of naar de sport fietst, doe je dat het liefst zo veilig mogelijk.
Op inzet van de VVD is er 100.000 euro per jaar extra gekomen om verkeerssituaties die u
onveilig vindt bij de gemeente aan te kunnen geven zodat ze ook opgelost worden. Daar
komt nu 50.000 euro bij in 2023.

initiatieven van bewoners
In totaal is er dus in 2023 150.000 euro extra om onveilige situaties in uw dorp op te kunnen lossen.
De extra 50.000 euro die we tijdens de raadsvergadering samen met een grote meerderheid in de gemeenteraad geregeld hebben, gaan we gebruiken om extra initiatieven van bewoners, die met goede ideeën komen om hun dorp veiliger te maken te kunnen aanpakken. En om de gestegen kosten voor lantaarnpalen en stoeptegels op te kunnen vangen.
Zo hoeven er hopelijk geen goede plannen van onze inwoners te sneuvelen, zoals het plan van bewoners van de Lage Weg in Terheijden om het begin (tja, of het eind, maar net hoe je het bekijkt) van hun straat veiliger te maken.

Heeft u nog goede ideeën over hoe uw dorp veiliger gemaakt kan worden?

Laat het ons weten op fractie@vvd-drimmelen.nl

Fractie VVD Drimmelen

Categorieën: Nieuws