Heeft u afgelopen zaterdag een folder van de VVD in de bus ontvangen? Dan hebben we u helaas misgelopen. De VVD Drimmelen is namelijk samen met de landelijke VVD kandidaat: Thierry Aartsen #46 op pad geweest in Made om met de inwoners in gesprek te gaan. Onderwerpen die aan bod kwamen: de landelijke politiek, het wonen in de gemeente én de belevenis van de buurt.

Met een enthousiast team bestaande uit: fractieleden, steunfractieleden en het bestuur, zijn we de straat op gegaan. Het was erg fijn dat we een groot aantal mensen bereid vonden om ons te woord te staan en op een ongedwongen, persoonlijke manier van gedachten te wisselen. Het was een zeer zinvolle middag met gelukkig een hoop positieve reacties op het wonen in onze mooie gemeente!

Uiteraard waren we ook op zoek naar verbeterpunten en aandachtspunten, om van onze leefomgeving een nóg fijnere plek te maken. Alle punten die we te horen hebben gekregen, staan genoteerd en we gaan kijken wat we daarin kunnen betekenen.

Een aantal voorbeelden van de genoemde aandachtspunten zijn:

 • Hondenpoep overlast (o.a. Kalverstraat, Iepenlaan)
 • Risicovol straatwerk: slechte weg, tegels scheef op het trottoir, nieuwe putten in de weg liggen te laag (o.a. Kalverstraat, Patronaatstraat, In Den Tuyn)
 • Beter communiceren over wegwerkzaamheden aan de straat (o.a. Rozenbloemstraat, Geraniumstraat)
 • Overlast vrachtverkeer (o.a. Kalverstraat, Dreef)
 • Overlast bomen (o.a. Dreef, Patronaatstraat, Wilhelminastraat)
 • Onveilige omgeving bij het sportpark
 • Straatverlichting allemaal naar LED / betere verlichting (o.a. Kievitstraat)
 • Betere ouderenzorg

De VVD Drimmelen gaat met deze punten aan de slag, maar ook op landelijk niveau kunnen we veel voor u betekenen! Het onderste aandachtspunt: betere ouderenzorg is namelijk ook al één van de speerpunten binnen het verkiezingsprogramma van de VVD. Het beste verzorgingstehuis moet de norm worden voor allemaal! Zodat onze ouderen de zorg krijgen die ze verdienen.

Onze kandidaat voor Brabant: Thierry Aartsen, sloot zich bij ons team aan en deelde worstenbrood uit als symbool voor zijn inzet voor Brabant in Den Haag. Hij wil zich daarnaast o.a. gaan inzetten voor:

 • Meer blauw op straat, minder groen op zolder.
 • Meer rijbanen, minder files.
 • Meer echte banen, minder ontslagen na 2 jaar.

Dus geef jouw stem aan Brabant door 15 maart te stemmen op Thierry Aartsen #46 VVD

Mocht u zelf nog aandachtspunten hebben of tips die u graag met ons zou willen delen, mail dan naar: info@vvd-drimmelen.nl

Categorieën: Nieuws

Geef een antwoord